kdy a kde hraju

04. 10. František blázen - Polička


31. 10. - 01. 9. Tučňáci na arše, Rybáři - Slovensko

25. 08. 2024 František blázen - Brno - Festival na prknech, dlažbě i trávě - Björsonovy sady

24. 08. 2024 titul v jednání - Vsetín - festival UNITED

11. 07. 2024 Rybáři - Brno - BVV, KCHK

15. 06. 2024 Zapomenuté světlo - 20.00 - Praha - Únětice, Zlomvaz FRESH

15. 06. 2024 František blázen - 14.30 - Praha - Modřany

08. 06. 2024 Tuňáci na arše - 10.00 - Dobrá voda u Jablonce nad Nisou



07. 06. 2024 Good Job veřejná zkouška - 19.00 - Roudnice n. L., kostel Narození Panny Marie, Noc kostelů 


04. 06. 2024 Tučňáci na arše - 17.00 - Hradec Králové, Rožberk

02. 06. 2024 Tučňáci na arše - 15.10 - Slatiňany u Chrudimi

25. 05. 2024 Tuňáci na arše - 10.00 - Frýdek Místek

18. 05. 2024 Rybáři - 17.00 - Medlov u Uničova


24. 04. 2024 Rybáři - 19.00 - Litomyšl - Husův sbor, Toulcovo nám.


20. 04. 2024 Tučňáci na arše - 17.30 České Budějovice, KD Vltava. V rámci festivalu UNITED. Vstupenky a další informace na stránkách UNITED city České Budějovice 


26. 03 2024 Rybáři - 19.00 - Slovácké divadlo v Uherském Hradišti


22. 03. 2024 František blázen - 18.00 -Dvůr Čihovice, Týn nad Vltavou, Čihovice 30


13. 03. 2024 Rybáři - 17.30 - Sokolov, v sídle Farní charity J.K.Tyla 4


25. 02. 2024 Rybáři - 16.00 - Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 1128


28. 01. 2024 Rybáři - 14.00 - Jablonné v Podještědí, refektář v klášteře dominikánů


21. 01. 2024 František blázen - 15.45 - Farní stodola, Domkářská 21/1, Praha - Hostivař


20. 12. 2024 Péče -(Loutečkový úlet s BioMashou podle Ladislava Fukse) 18.00 - Solná věž - Jalovcová 2, Praha


13. 12. 2023 Zapomenuté světlo - 19.00 - Uherské Hradiště, Orlovna, Mariánské náměstí


12. 12. 2023 František blázen - 19.00 - Uherské Hradiště, Orlovna, Mariánské náměstí


10. 12. 2023 Rybáři - 18.30 - Semily, soukromá akce

28. 11. 2024 Péče -(Loutečkový úlet s BioMashou podle Ladislava Fukse) 18.00 - Solná věž - Jalovcová 2, Praha

29. 10. 2023 Rybáři - 17.00 - Nový Jičín, Sbor ČCE


28. 10. 2023 František blázen - 18.00 - Fiľakovo, Slovensko

12. 10. 2023 František blázen - 11.30 - Charita Roudnice nad Labem

7. 10. 2023 Rybáři - 14.00 - Nemocnice pod Petřínem (V rámci setkání zdravotníků)

4. 10. 2023 František blázen - 19.00 - Litomyšl, Toulcovo nám. 151


24. 9. 2023  Tučňáci na arše - 11.30 - Klobouky u Brna


16. 9. 2023  František blázen - 14.30 - Jablonné v Podještědí


14. 9. 2023 František blázen - 18.30 - Radimova 33/2, Praha-Břevnov


9. 9. 2023 Zapomenuté světlo - 19.00 - Čistá u Rakovníka


7. 9. 2023 15.00 - František blázen - Vinné, Slovensko


6. 9. 2023 18.40 - Rybáři - Vinné, Slovensko


5. 9. 2023 František blázen - 19.00 - Klášter Pražského Jezulátka, Karmelitská 9, Praha 1


3. 9. 2023 Rybáři - 17.30 - Komunitní centrum sv. Ludmily, Tetín.

27. 8. 2023 Pověsíme jenom faráře - 14.00 - Semanín u České Třebové


26. 8. 2023 František blázen - 19.00 - klášter premonstrátů Teplá


30. 7. 2023 Zapomenuté světlo - 17.00 - Akademické týdny v areálu chaty Horalka ve Sněžném v Orlických horách, asi 12 km od Nového Města nad Metují.


22. 7. 2023 Den s Hamletem 11.00 - 18.00 - Divadelní workshop v areálu bývalého augustiniánského kláštera v Roudnici nad Labem, rámovaný nejslavnějším Shakespearovským dramatem. Více na https://www.jan-horak.cz/l/den-s-hamletem/


16. 7. 2023 Rybáři - 19.00 - Státní hrad Velhartice

16. 7. 2023 Tučňáci na arše - 14.00 - Státní hrad Velhartice


7. 7. 2023 František blázen - 19.30 - KCHK, Brněnské výstaviště


18. 6. 2023  Tučňáci na arše - čas v jednání - Polička, náměstí Bohuslava Martinů 1, farní den


17. 6. 2023 Rybáři 10.30 - Cheb, Kostelní nám. 15

10. 6. 2023 Zapomenuté světlo - 16.00 Dobrá voda u Ledče nad Sázavou (soukromá akce)


27. 5. 2023 Zapomenuté světlo - Krabčice


14. 5. 2023 Tučňáci na arše - 16.00 - Lidečko


1. 4. 2023 - Zapomenuté světlo - 15.30 - Plzeň (Diecézní setkání mládeže)

30. 3. 2023 Rybáři - 19.00 - KC u kostela Krista Spasitele, Grussova 1274/6, Praha 5 


26. 3. 2023 František blázen - 15.30 - Divadelní minifestival, Kulturní sál Krabčice


6. 3. 2023  Zapomenuté světlo - 19.00 - Velehrad - V rámci setkání kněží moravské provincie


5. 3. 2023 Tučňáci na arše - 16.00 - Velké Pavlovice

16. 2. 2023 František blázen - 18.00 - Sokolov, J. K. Tyla 531/4, farní sál


22. 1. 2023  František blázen  15.00 - Český Těšín, Masarykovy sady 73, sál pod farou


15. 1. 2023  Pověsíme jenom faráře - 14.30 - Chrudim, Hospic Chrudim, K Ploché dráze 602


10. 1. 2023  František blázen - 18.00 Praha - Lysolaje, Klášter sester dominikánek 


Chcete moje představení

na svém festivalu, akci nebo scéně?

Jan Horák

+420 723 272 013

frantisek.blazen@gmail.com